Bakery
Bakery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
From Our Home to Yours

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPumpernickel Bread Boule, Unsliced
574 g, $0.61/100g

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaChocolate Chip Cookies, 18 Pack
605 g, $1.16/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaMini Assorted Danishes, 8 Pack
456 g, $1.21/100g
Bread
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
SponsoredWonder
AirCrisp Air Fryer Pull Aparts - Everything Seasoning
384 g, $0.91/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Whole Grain & Protein Blend Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Bread with added Oat Hull Fibre
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Cinnamon Raisin Bread
600 g, $0.72/100g
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
SponsoredWonder
AirCrisp Air Fryer Pull Aparts - Garlic & Herb Flavour
384 g, $0.91/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Everything Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Flax & Quinoa Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Prepared in CanadaRudolphs
Bavarian Premium Sandwich Bread
500 g, $0.80/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN 100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
No Sugar Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Texas Toast 100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g





























































































