
ZWILLING
Discover the ideal kitchen knife set for beginners & pros alike.
Collect 20 stamps and get 60-85% off one item from the ZWILLING knife collection.

Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
Explore product highlights from the ZWILLING knife collection.

Discover the ideal kitchen knife set for beginners & pros alike.

Made from stainless steel that defends against rust.

Provides superior weight distribution and overall balance.

Cooling alters the steel's structure to improve performance.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
270 g, $1.85/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
6x93.0 ml, $0.89/100ml

$15.00 Member Price
, formerly: $16.99$16.00 Non-Members
SAVE $0.99
Maple Leaf
400 g, $40.00/1kg $4.00/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
320 g, $1.56/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Liberte
750 g, $1.03/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
450 g, $0.95/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Coca-Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
156 g, $2.88/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Heinz
398 ml, $0.75/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
2 l, $0.33/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
General Mills
345 g, $1.88/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
4x100.0 g, $1.20/100g