Aisle
Brand
Annie's
Aurora
Barilla
Bioitalia
Catelli
De Cecco
Delverde
Garofalo
Italpasta
Kraft
MARINELLIS
Molisana
No Name
Pasta Toscana
PC Black Label
PC Blue Menu
PC Organics
PC Splendido
President's Choice
Rummo
Stefano Faita
Unico
Vita Sana
Young & Young
Ziggy's
Deals
Multi-Buy
Price Reduction
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
No Added Sugar
Whole Grain
No Added Sodium or Salt
High Fibre
GMO Free
Vegetarian
Halal
Vegan
Gluten Free
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.99
454 g, $0.66/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.00
750 g, $0.40/100g
$3.99
500 g, $0.80/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
175 g, $1.14/100g
700 g, $0.43/100g
$3.29
900 g, $0.37/100g
$4.49
500 g, $0.90/100g
$3.49
450 g, $0.78/100g
450 g, $0.77/100g
450 g, $1.00/100g
410 g, $0.73/100g
900 g, $0.39/100g
680 ml, $0.44/100ml
$6.99
500 g, $1.40/100g