Filters
Results for POST CEREAL, 283-525 G
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Sponsored
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Triple Berry, High Fibre and Whole Grains
399 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Sponsored
General Mills
Reese's Puffs Breakfast Cereal, Peanut Butter Chocolate, Whole Grains
326 g, $1.84/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Post, Spoon Size Shredded Wheat Original
525 g, $0.57/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Sponsored
General Mills
Cinnamon Toast Crunch Breakfast Cereal, Whole Grains and Real Cinnamon
354 g, $1.64/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Sponsored
General Mills
Cheerios Whole Grain Breakfast Cereal Limited Edition
350 g, $1.65/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Spoon Size Shredded Wheat & Bran Cereal
525 g, $0.57/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Cereal Cranberry Almond Crunch
380 g, $0.79/100g
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Post
Honey Bunches Of Oat Honey Roasted Cereal
340 g, $0.88/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Shreddies Cereal Cinnamon Vanilla
420 g, $0.71/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Shreddies Original Cereals
440 g, $0.68/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Post
Shredded Wheat Big Biscuit Cereal
425 g, $0.71/100g



































