Filters
Results for PC® KETTLE TORTILLA CHIPS, 368 G OR SMARTFOOD POPCORN, 150-200 G
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Kettle Style Blue Corn Tortilla Chips Seasoned with Sea Salt
368 g, $1.09/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Kettle Cooked Tortilla Chips
368 g, $1.09/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Lime & Habanero Chili Flavour Kettle Cooked Tortilla Chips
368 g, $1.09/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sweet & Salty Kettle Corn
220 g, $2.04/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Purple Kernel Popcorn
220 g, $2.04/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sweet & Salty Kettle Corn Style Flavoured Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
Smartfood
Sweet & Salty Kettle Corn Seasoned Popcorn
220 g, $1.82/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
Smartfood
Jalapeño & Cheddar Popcorn
180 g, $2.22/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
Smartfood
Movie Night Butter Flavour Seasoned Popcorn 150g
150 g, $2.67/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Blue Corn Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
White Cheddar Popcorn
220 g, $2.04/100g

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Plus tax
Smartfood
White Cheddar Seasoned Popcorn
200 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Covered Bridge
Kettlecorn, White Cheddar
125 g, $3.59/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sea Salt Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Covered Bridge
Kettlecorn, Movie Butter
125 g, $3.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
White Corn Restaurant Style Tortilla Chips
320 g, $1.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Covered Bridge
Kettlecorn, Sweet & Salty
142 g, $3.16/100g



































