Aisle
Brand
Aurora
Barilla
Bioitalia
Catelli
De Cecco
Delverde
Garofalo
Italpasta
Molisana
No Name
Pasta Toscana
President's Choice
Rummo
Unico
Vita Sana
Deals
Multi-Buy
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
GMO Free
Vegetarian
Halal
Vegan
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $3.00
750 g, $0.40/100g
$3.29
900 g, $0.37/100g
700 g, $0.43/100g
$3.99
900 g, $0.44/100g
Out of Stock
$4.49
500 g, $0.90/100g
$3.49
450 g, $0.78/100g
450 g, $0.77/100g
$4.29
454 g, $0.94/100g
450 g, $1.00/100g
900 g, $0.39/100g
680 ml, $0.44/100ml
$6.99
500 g, $1.40/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
500 g, $0.70/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
500 g, $0.80/100g