Filters
Results for PC® YORKSHIRE PUDDING, 185 G OR CINNAMON BREAD WITH RAISINS, 675 G

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in Canada
President's Choice
Extra Thick Sliced Cinnamon Bread with Raisins
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in Canada
Country Harvest
Cinnamon Raisin Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in Canada
President's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in Canada
Country Harvest
Cinnamon Raisin Bagel
450 g, $0.95/100g



































