Filters
Results for HUMBLE AND RUMBLES ORGANIC POTATO CHIPS, 135 G
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips, The Original,
148 g, $2.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Salt & Vinegar Flavour,
156 g, $2.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips All Dressed Flavour
156 g, $2.56/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Plus tax
Humble
The Original Organic Potato Chips
135 g, $2.96/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips Honey Mustard Flavour
156 g, $2.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips, BBQ Flavour,
156 g, $2.56/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Pringles
Potato Chips, Sour Cream & Onion Flavour,
156 g, $2.56/100g
sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
Plus tax
Hardbite
Rugged Handcrafted-Style Chips All Natural Potato Chips Level-Up Size
275 g, $2.09/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
BBQ Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Original Sour Cream & Onion Flavoured Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Popchips
Sea Salt & Vinegar Flavoured Original Popped Potato Snack
142 g, $3.02/100g



































