Cat Litter & Housebreaking
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $31.99, formerly: $33.99
SAVE $2.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats Tidy Care Cat Litter Alert Multi-Cat
3.63 kg, $0.88/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
Unscented Long-Lasting Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g
Out of Stock
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
No Name
Scented Dual Action Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.14/100g
Out of Stock

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cat's Pride
Fresh Light Unscented
3.86 kg, $0.41/100g

sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Cat's Pride
Fresh Light Ultimate Care
7.71 kg, $0.35/100g
Low Stock
sale: $22.99, formerly: $23.99
SAVE $1.00
Plus tax
Catit
Go Natural Pea Husk Clumping Cat Litter Vanilla-Scented
5.6 kg, $0.41/100g
Low Stock

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Cat's Pride
Litter
3.86 kg, $0.41/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g






































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































