Filters
Suncare
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Banana Boat
Kids Sunscreen Lotion SPF 50+
240 ml, $4.17/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Banana Boat
Daily Protect Daily Sunscreen Spray, SPF 50+
226 g, $4.42/100g
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Banana Boat
Daily Protect Daily Sunscreen Lotion SPF 50+
240 ml, $4.17/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Hawaiian Tropic
Island Sport® Sweat Resistant Sunscreen Lotion SPF 30
240 ml, $4.17/100ml
Out of Stock

sale: $16.39, formerly: $20.00
SAVE $3.61
Plus tax
Aveeno
Protect + Hydrate Moisturizing Sunscreen SPF 50
88 ml, $18.63/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Hawaiian Tropic
Sheer Touch Sunscreen Lotion SPF 15
240 ml, $4.17/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Hawaiian Tropic
Dark Tanning Oil
240 ml, $4.17/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $16.79, formerly: $20.99
SAVE $4.20
Plus tax
Aveeno
Baby Sensitive Skin SPF 50
88 ml, $19.08/100ml

sale: $16.39, formerly: $20.00
SAVE $3.61
Plus tax
Aveeno
Protect + Hydrate Face Moisturizing Sunscreen SPF 50
59 ml, $27.78/100ml
sale: $16.39, formerly: $19.46
SAVE $3.07
Plus tax
Aveeno
Kids Continuous Protection Mineral Sunscreen Stick SPF 50 Sensitive Skin
42 g, $39.02/100g
Low Stock
sale: $16.39, formerly: $19.46
SAVE $3.07
Plus tax
Aveeno
Kids Continuous Protection Mineral Sunscreen Lotion with Broad Spectrum SPF 50
88 ml, $18.63/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































