Toothbrushes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$12.49
Plus tax
Colgate
360 Charcoal Battery Powered Electric Toothbrush, Soft, 1pk
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Sensodyne
Sensitive Care Toothbrush, Soft Bristle, 2 Pack
2 ea, $4.65/1ea
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Oral B
Pro Clean Battery Toothbrush, Deep Clean - Black
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Periogard Toothbrush Ultra Soft
1 ea, $6.49/1ea
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.29
Plus tax
Sensodyne
Enamel Protection Toothbrush (Medium)
2 ea, $4.65/1ea
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Total Active Prevention Soft Whitening Toothbrush
1 ea, $6.49/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Disney Frozen II Toothbrush, Extra Soft, 2 Pieces
2 ea, $4.25/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Oral B
Kid's Extra Soft Spiderman Toothbrush 3+ years, 2-Pack
2 ea, $4.25/1ea
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Total Active Prevention Foaming Clean Soft Toothbrush, 2pk
1 ea, $6.49/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Oral B
Oral B Pro Clean Battery Toothbrush, Sensitive Clean - White
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Oral B
Pro 100 Electric Toothbrush
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Oral B
Oral-B Pro 100 3d White, Battery Toothbrush, White
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































