Mouthwash & Rinses
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Mouthwash Pro Health Complete Clean Mint
1 l, $0.85/100ml
sale: $11.50, formerly: $15.49
SAVE $3.99
Plus tax
TheraBreath
Fresh Breath Oral Rinse Icy Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $11.50, formerly: $15.49
SAVE $3.99
Plus tax
TheraBreath
Oral Rinse Healthy Smile Sparkle Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 6, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Mouthwash, Outlast, Kills Bad Breath Germs, Strong Mint
1 l, $0.85/100ml
sale: $11.50, formerly: $15.49
SAVE $3.99
Plus tax
TheraBreath
Oral Rinse Healthy Gums Clean Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $11.50, formerly: $15.49
SAVE $3.99
Plus tax
TheraBreath
Oral Rinse Fresh Breath Mild Mint
473 ml, $2.43/100ml
Low Stock
sale: $11.50, formerly: $14.00
SAVE $2.50
Plus tax
TheraBreath
Deep Clean Oral Rinse Fresh Mint
473 ml, $2.43/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Bacteria Guard Plus Mouthwash with 1.5% Hydrogen Peroxide, Mint 1L
1 l, $0.85/100ml
sale: $11.50, formerly: $15.49
SAVE $3.99
Plus tax
TheraBreath
Whitening Oral Rinse Dazzling Mint
473 ml, $2.43/100ml
Low Stock
sale: $5.50, formerly:
Limit 4, after limit $6.49
Plus tax
Colgate
Kids Unicorn Mouthwash
500 ml, $1.30/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Crest
Pro-Health Multi-Protection Alcohol Free Mouthwash, Cool Wintergreen
1 l, $0.85/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































