Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Plus tax
Pantene
Pro-V Miracle Rescue Deep Repair Conditioner with Melting Pro-V Pearls, transforms hair, softens, repairs from the inside
237 ml, $6.33/100ml
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $13.99
SAVE $0.99
Plus tax
Pantene
PRO-V Hair Spray, Extra Strong Hold
397 g, $3.27/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Old Spice
2 in 1 Shampoo and Conditioner, Fiji
650 ml, $1.60/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schwarzkopf
2 In 1 Thickening Colour Boost Dark Brown
57 g, $22.79/100g
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schwarzkopf
2 In 1 Thickening Colour Boost Light Brown
57 g, $22.79/100g
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
2-in-1 Shampoo and Conditioner Apollo
473 ml, $1.27/100ml
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Old Spice
2-in-1 Shampoo and Conditioner, Krakengard
650 ml, $1.60/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































