Honey, Syrups & Spreads
Filters
Honey, Syrups & Spreads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Kraft
Only Peanuts All Natural Smooth Peanut Butter
750 g, $0.87/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Kraft
Smooth Light Peanut Butter
1 kg, $0.65/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Kraft
Only Peanuts All Natural Crunchy Peanut Butter
750 g, $0.87/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Kraft
Only Peanuts All Natural Peanut Butter with Sea Salt
750 g, $0.87/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Kraft
Extra Creamy Peanut Butter
1 kg, $0.65/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
No Name
Strawberry Jam with Pectin
500 ml, $1.10/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Strawberry Jam
500 ml, $1.50/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Original Table Syrup
750 ml, $0.64/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
No Name
Raspberry Jam with Pectin
500 ml, $1.10/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry Spread
500 ml, $1.50/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Raspberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































