Frozen Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Viva
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Samouraï
405 g, $2.59/100g

sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Wholly Veggie
Vegan Buffalo Cauliflower Wings
375 g, $2.00/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Sunrize Strawberry & Peach Lemonade
405 g, $2.59/100g

sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Wholly Veggie
Mozzarella Sticks
283 g, $2.65/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.59/100g

sale: $13.50, formerly: $14.99
SAVE $1.49
Plus tax
Sweets From The Earth
Nut Free Cupcake
320 g, $4.22/100g
sale: $11.50, formerly: $12.49
SAVE $0.99
PIETRO'S
Spinach and Ricotta Ravioli Gluten-Free
300 g, $3.83/100g
Low Stock
Out of Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plantropy
Jackfruit Dumplings Chicken Flavoured
280 g, $3.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































