Halal Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Zabiha Halal
Chicken Breakfast Strips
375 g, $1.60/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Zabiha Halal
Halal Hot Dog, Supreme
900 g, $0.89/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal Plain Probiotic 3% M.F. Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal 2% Plain Probiotic Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal 0% Plain Probiotic Yogurt
750 g, $0.33/100g
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































