Fresh Cut Fruits & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
President's Choice
Vegetable Medley
340 g, $1.18/100g
Out of Stock
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
President's Choice
Crumbled Cauliflower
340 g, $1.18/100g
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Fruit, Vegetable & Protein Squares Chocolate Wonder
312 g, $1.28/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Fruit, Vegetable & Protein Squares Cheery Cherry Berry
312 g, $1.28/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































