Smoked Fish
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Prepared in Canada
President's Choice
Smoked Wild Sockeye Salmon
150 g, $7.33/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Double-Smoked Peat-Smoked Sliced Scottish Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Prepared in Canada
President's Choice
Bay of Fundy Sliced Smoked Atlantic Salmon
150 g, $7.33/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Smoked Steelhead Salmon
50 g, $6.00/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
President's Choice
Oak-Smoked Citrus and Gin Scottish Atlantic Salmon
125 g, $8.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































