Desserts & Doughs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
President's Choice
Butter Puff Pastry
450 g, $1.22/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Chocolatey Chip Cookie Dough, Ready to Bake
468 g, $1.17/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Crescents Country Biscuits, Ready to Bake Dough, 10 ct
340 g, $1.41/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands Chocolate Chip Cookie Dough, Ready to Bake, 24 ct
454 g, $1.21/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Cinnamon Rolls with Icing, Ready to Bake 8 ct
351 g, $1.36/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Icing, Cinnabon Cinnamon, 5 ct
496 g, $1.11/100g
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Pillsbury
Wiener Wraps, Refrigerated Dough, Ready to Bake, 6 ct
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands Chocolate Chunk & Chip Cookie Dough
454 g, $1.21/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Crescents Pizza Crust, Refrigerated Pre-Made Dough, 1 ct
391 g, $1.23/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Ready to Bake Cookie Dough Reese Peanut Butter
454 g, $1.21/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, Chocolatey Brownie
172 ml, $1.74/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Cream Cheese Icing
496 g, $1.11/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Double Chocolate Cookie Dough, Ready to Bake, 12 ct
454 g, $1.21/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Grands! Crescents, Croissant Rolls, Ready to Bake, 4 ct
318 g, $1.51/100g
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls Flaky Supreme with Icing
496 g, $1.11/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, French Vanilla
172 ml, $1.74/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































