To ensure we provide you with the right deals and products on the shelves, you'd like to shop.

Pasta, Rice & Beans

Penne Rigate Flyer
Item
Exp. 02/27
In Cart
$1.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.44 / 100 g
Spaghetti Flyer
Item
Exp. 02/27
In Cart
$1.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.44 / 100 g
Rotini Flyer
Item
Exp. 02/27
In Cart
$1.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.44 / 100 g
Brown Rice Pasta, Fusilli SAVE $0.30 Exp. 02/27
In Cart
$1.99 ea $2.29
Sale Price Per Unit: $0.44 / 100 g
Brown Rice Spaghetti SAVE $0.30 Exp. 02/27
In Cart
$1.99 ea $2.29
Sale Price Per Unit: $0.44 / 100 g
Brown Rice Elbows SAVE $0.75 Exp. 03/31
In Cart
$2.24 ea $2.99
Sale Price Per Unit: $0.49 / 100 g
Jasmine Rice Organic
In Cart
$2.69 ea
Sale Price Per Unit: $1.08 / 100 g
Ancient Grains Organic
In Cart
$2.69 ea
Sale Price Per Unit: $1.08 / 100 g
Gluten-Free Penne Rigate SAVE $0.20 Exp. 02/27
In Cart
$2.79 ea $2.99
Sale Price Per Unit: $0.82 / 100 g
Gluten-Free Fusilli SAVE $0.20 Exp. 02/27
In Cart
$2.79 ea $2.99
Sale Price Per Unit: $0.82 / 100 g
Gluten-Free Spaghetti SAVE $0.20 Exp. 02/27
In Cart
$2.79 ea $2.99
Sale Price Per Unit: $0.82 / 100 g
Organic Kamut, Spaghetti SAVE $0.55 Exp. 03/31
In Cart
$2.94 ea $3.49
Sale Price Per Unit: $0.65 / 100 g
Bioitalia Organic Durum Wheat Semolina Pasta Penne Rigate
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.60 / 100 g
Fusilli
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.60 / 100 g
Brown Rice Spirals
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Brown Rice Shells
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Brown Rice Penne
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Vegetable Rice Fusilli
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Organic Pasta Spaghettini
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.60 / 100 g
Brown Rice Spaghetti
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Brown Rice Fusilli
In Cart
$2.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
Brown Rice Lasagna
In Cart
$3.49 ea
Sale Price Per Unit: $1.03 / 100 g
Bioitalia Organic Alimentary Pastas Lasagne
In Cart
$3.74 ea
Sale Price Per Unit: $1.00 / 100 g
Deluxe Alfredo Style Cheezy Mac SAVE $0.50 Exp. 03/20
In Cart
$4.49 ea $4.99
Sale Price Per Unit: $1.50 / 100 g
Deluxe Cheddar Style Cheezy Mac SAVE $0.50 Exp. 03/20
In Cart
$4.49 ea $4.99
Sale Price Per Unit: $1.50 / 100 g
Quinoa Fusilli
In Cart
$4.49 ea
Sale Price Per Unit: $1.98 / 100 g
Quinoa Spaghetti
In Cart
$4.49 ea
Sale Price Per Unit: $1.98 / 100 g
Premium Shirataki Penne With Oat Fiber
In Cart
$4.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.25 / 100 g
Rice with Oat Fibre
In Cart
$4.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.25 / 100 g
Premium Shirataki Spaghetti With Oat Fiber
In Cart
$4.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.25 / 100 g
Wild Blend Rice
In Cart
$5.49 ea
Sale Price Per Unit: $1.21 / 100 g
Spirals
In Cart
$5.99 ea
Sale Price Per Unit: $2.64 / 100 g
California Brown Basmati Rice
In Cart
$5.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.66 / 100 g
California White Basmati Rice
In Cart
$6.29 ea
Sale Price Per Unit: $0.69 / 100 g
Shells
In Cart
$6.59 ea
Sale Price Per Unit: $2.90 / 100 g
Penne
In Cart
$6.59 ea
Sale Price Per Unit: $2.90 / 100 g
Organic Brown Short Grain Rice
In Cart
$6.99 ea
Sale Price Per Unit: $0.77 / 100 g
Organic California Brown Basmati Rice SAVE $1.00 Exp. 03/06
In Cart
$6.99 ea $7.99
Sale Price Per Unit: $0.77 / 100 g
Jasmine Rice, White
In Cart
$8.49 ea
Sale Price Per Unit: $0.94 / 100 g